BİZİ TAKİP EDİN

Kurumsal

Firmamız 1960 yılından bu yana Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir.Kurucumuz Orhan KURTULUŞ kentimizin ve sektörümüzün saygın isimlerindendir. 50 seneyi geride bırakmış olan ve kurulduğu ilk günden bugüne kadar ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız bu düşünce ile piyasa da tanınmış ve güvenilir bir yer kazanmıştır.
Firmamızın İzmit Çarşı Yapı Sitesindeki Mağazasında modern, ferah bir ortamda güleryüzlü,deneyimli satış ekibimizle ihtiyaçlarınıza en uygun, optimal faydayı sağlayabileceğiniz ürünleri seçebilir almak istediğiniz ürünün kullanım detayları ve teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, teknik servis ekibimiz her türlü sorunuz ve satış sonrası hizmetinizi verebilmek için sizleri beklemektedir.
Amacımız değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek, teknik bilgi, tecrübe ve ekipmanlarımızla birlikte, amaca en uygun malzemeyi en kısa zamanda tedarik, satış, yerine montaj ve montaj sonrası teknik destek ile müşteri, kurum ve kuruluş memnuniyetidir.
Ömür Elektrik & Aydınlatma Ltd.Şti. Bireysel kaliteden kurumsal kaliteye; böylece toplumsal sorumluluk bilinci ile ülke üretimine katkıda bulunmaya ve hedeflerini her geçen gün arttırmaya özen göstermektedir. Eğitimli ve Yetişmiş Çalışanları ile Güncel Ürün ve Hizmetleriyle Müşteri Memnuniyetini Zirvede Tutmak Firmamızın Genel Politikasıdır.